Martin Dwyer

Application Developer

Rachel Wright

Art Director & Photographer

Andrew Butler

Photographer & Illustrator

previous arrow
next arrow
Slider

Audit24 to nowoczesny program wspierający kontrolę i zarządzanie procesami zachodzącymi w każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości i przedmiotu działalności.  Aplikacja idealnie sprawdza się w sieciach handlowych, szpitalach, szkołach, transporcie, energetyce, firmach budowlanych i produkcyjnych czy też w administracji.

 Elastyczność i wydajność Audit24 szybko przynosi wzrost jakości i efektywności wykonywanych kontroli, a także bardzo duże oszczędności.

Z Audit24 wymagaj więcej, częściej, dokładniej, aby sprawnie zarządzać firmą.

Szybkość

4 minuty zamiast 4 godzin ! Wykonuj audyt według precyzyjnie zaplanowanego harmonogramu. Lista podpowiedzi i zaleceń skraca czas wypełniania kwestionariusza do minimum. Dodatkowo w ciągu kilku minut po wykonaniu kontroli otrzymasz raport zawierający czas, miejsce oraz zalecenia pokontrolne, które stworzą się automatycznie.

Audti24 to najszybsza metoda prowadzenia audytów !

Zasięg i komunikacja

Szybsza komunikacja dzięki automatycznej synchronizacji między urządzeniami mobilnymi a platformą stacjonarną. Będziesz wiedział dokładnie, co dzieje się w czasie rzeczywistym, a dzięki możliwości przesłania zlecania kontroli w tym samym czasie do wielu osób

– prowadzenie audytów nie ma już ograniczeń.

Wystarczy pobrać formularze na urządzenie mobilne a przeprowadzenie kontroli nie wymaga nawet dostępu do Internetu. 

Audit24 to brak ograniczeń w komunikacji i zasięgu prowadzonych audytów !

Dostępność

Wszystkie regulaminy i przepisy zawsze aktualne i dostępne dla każdej z upoważnionych osób, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Wystarczy dostęp do internetu, aby całą dokumentację – łącznie z raportami i arkuszami kontroli – mieć wtedy, kiedy jest Ci potrzebna. 

Audti24 to gwarancja dostępu do dokumentacji !

Jakość

Standaryzacja i jakość pytań, list kontrolnych, zaleceń czy

zbieranych danych gwarantują wysoką jakość sporządzanych raportów. Dołącz zdjęcia a dokładny czas i miejsce ich wykonania zapiszą się automatycznie, Jeszcze nigdy nie miałeś możliwości otrzymania tak dokładnych i wiarygodnych danych.

Audti24 to najwyższa jakość dokumentacji !

Oszczędność

4 kliknięcia zamiast 40 stron papieru!

Zamień papierowe listy kontrolne na mobilne formularze,

Rejestracja danych bez konieczności drukowania wielostronicowych raportów daje tysiące stron zaoszczędzonego papieru rocznie.

Audit24 to gwarancja oszczędności czasu i zużytych materiałów !

Bezpieczeństwo

Prowadzanie audytów za pomocą urządzeń mobilnych oraz przechowywanie kompletu danych na specjalnie zabezpieczonych serwerach, połączone z dedykowanymi uprawnieniami dla użytkowników,dają gwarancję, że już nigdy nie zaginie żaden z wyników kontroli ani żaden raport nie trafi do nieuprawnionych osób.

Audit24 to gwarancja bezpieczeństwa dokumentacji !

TO CO NAS WYRÓŻNIA! 

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, która już od ponad 15 lat wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na pełne zaangażowanie we własną działalność, korzystając z naszej wiedzy, specjalistów i technologi tylko wówczas, gdy tego potrzebują.

Korzystając z naszych usług i innowacyjnych rozwiązań jak Audit24 prowadzenie biznesu staje się dużo prostsze. Usługi, które świadczymy są realizowane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków.

Nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Jesteśmy liderem w naszej branży i cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

Nasze doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług związanych z kontrolą wewnętrzną oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta – co procentuje długoletnią współpracą. Stale poszukujemy nowoczesnych rozwiązań takich jak Audit24, łączących rozwój technologii komunikacyjnych z nowymi trendami w zarządzaniu przedsiębiorstwem i najlepszymi praktykami biznesowymi.

Poznaj nas bliżej

Dowodem profesjonalizmu oraz efektywności w działaniu jest długoletnia współpraca oraz uznanie instytucji takich jak: Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, a także Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy.

Posiadamy:

  • Certyfikat akredytacji Regionalnego Ośrodka BHP w zakresie prowadzenia usług szkoleniowo–konsultingowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, wydany przez CIOP-BIP z siedzibą w Warszawie;

  • Certyfikat uznania kompetencji do prowadzenia szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z programami wymaganymi w kryteriach certyfikacji, wydany przez CIOP – BIP z siedzibą w Warszawie;

  • Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku;

Contact us!

Contact form

Email

kontakt@audit24.pl

Phone

+(48) 58 585 81 88

Address

Al. Wojska Polskiego 499
82-200 Malbork, Polska

Projekt realizowany przez:            www.j-j.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuj aby kontynuować. więcej informacji

Kliknij tutaj aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące Polityki Prywatności.

Zamknij